Valu päka all 06.01.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere
Mul on aja jooksul (ca 1 a.) tekkinud jala päka alla .. kogu päka ulatuses, varvaste all kohe, selline suure muhu taoline moodustis, mis teeb käiies hirmsasti valu ja valu on ka samal ajal jala pealmisel poolel .. 3 esimese varvaste pealt ja paistetab kohe ülesse, kui olen jalutuskäigu teinud. Appi, ma ei saa enam üldse käia...käies hoian jalga rohem kas külje peal või kanna peal. Aga siis peale käimist on sääremari krampis. On tehtud röntgeni pilte ja uuritud ja ütlevad ei midagi pole häda! Mis ma peaks ette võtma?
Kas on võimalik mingit prognoosi sedasi panna minu probleemile?
Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult kirjelkduse järgi Teie probleemi lahendada pole võimalik. Peaksite pöörduma ortopeedi vastuvõtule. Kui olete juba ühe juures käinud, siis peaksite teise arvamust küsima