Sinine laik reie pealisküljel 09.12.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Parema jala reie pealisküljel on sinakas laik läbimõõduga umbes 5 cm. Käega katsudes on kõva tükk. Toolilt tõustes muljusin teda paar korda laua vastu. Praegu vaevumärgatav valutunne. Taustainfo - parema jala säärel on olnud paar aastat tagasi korduv roos. Parem puusaliiges on vahetatud aasta tagasi. Kuigi mõlemast asjaolust mingeid vaevusi ei ole märganud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi võiks olla pindmine tromboflebiit. Soovitan näidata perearstile.