keelekida 04.02.02 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Missugune arst tegeleb laste keelekida lõikamisega? Laps on viieaastane tartlane ja keelekida segab tal r-tähte ütlemast.

Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Keelekida opereerimine kuulub näo- ja lõualuukirurgia kompetentsi. Eestis on vastava ettevalmistusega inimesed olemas Tartu Kliinikumis ja Tallinnas Mustamäe Haiglas.Võtta tuleks perearsti saatekiri ja pöörduda nendesse asutustesse.