Mandlioperatsioonilt järgmisele operatsioonile 26.10.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

5. novembril oli kirjas mandlioperatsioon üldnarkoosis, nüüd pakuti õlaoperatsiooni (õlg käis juba 5. korda liigesest välja)-seda kapitaalsemat-juba 12. novembrist. Kas see 2 operatsiooni vahe on liiga lühike? Kui jah, siis millal alles võiks õlaoperatsioonile minna?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Üldnarkoos pole probleem. Takistus võib tulla vaid mandlite operatsiooni tõttu - teiseks operatsiooniks pole need veel täielikult paranenud. Mina jätaksin 1 kuu ajalise vahe.