Proktoloogiline laserravi 11.10.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Sooviks küsida, kas teete hemorroidide laserkoagulatsiooni? Если делаете, какие необходимы направления для операции, от каких врачей? Lugupidamisega

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mina hemorroidide laserkoagulatsiooni ei tee. Kõige suuremad kogemused hemorroidide ravis on kolleegidel Lääne Tallinna Keskhaiglas - soovitan pöörduda nende poole.