Väljaveninud ja valusad kõrvaaugud 22.09.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, oleks sellinne küsimus, et meeldivad väga suured ja silmapaistvad kõrvarõngad, olengi neid kandnud kogu aeg, aga nüüd on augud välja veninud ja väga valusad. Tahtsingi küsida, et kuhu täpsemalt ma peaksin pöörduma, kui on soov operatsioon kõrvaaukudele teha ja siia uued augud asemele teha? Ei oska kuskilt otsida ja kui palju selline asi maksma läheks?
Ette tänades ja vastust ootama jäädes!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise asjaga peaksid tegelema plastilised ehk nn.ilukirurgid. Loodan, et internetist leiateendale sobivaima koha, kui panete otsingusõnaks kas ilukirurgia või plastikakirurgia. Hindade kohta ei oska ma midagi öelda - pole minu eriala ja haigekassa hinnakirjas minu teada sellsit operatsiooni ei ole. Igas asutuses võib hind erineda.