Limajas "niit" veres 12.09.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Tõmbasin ükspäev jala pealt väikese kärna maha. Tuli paksu tumepunast verd ning kõik oli muidu normaalne, aga kui hakkasin ära pühkima avastasin,et verenires oli selline limajas niit vms. See ei olnud väga peenike ja hakkas tekkima küsimus, et kas see on normaalne, et mul selline asi veresoones on? Mõtlesin ka, et äkki lihtsalt osa verest oli hüübinud ja selle tõttu selline, kuid see oli just lahtise vere all ning igaks juhuks otsustasin küsida.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi on tegemist fibriininiidiga, mlles ei ole midagi imelikku.