Lamatis muutus lillaks? 23.03.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 21-aaastase noormehe hooldaja ja mure on järgmine, et paar päeva tagasi muutus tal külje peal olev lamatis tumelillalks. Tahkas teada, kas tuleks pöörduda arsti juurde või on seda võimalik kodus ravida? Ette ära tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult värvimuutus pole midagi hullu. valvas peab olema, kui lisandub halb lõhn, tõuseb palavik, vms.