Armisong - vastuvõtule tulek 05.03.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Aga kui teile läbivaatusele tulla, siis kas see on tasuline? Ja kui pikad järjekorrad teie vastuvõtule on?

Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui tulete vastuvõtule perearsti saatekirjaga, siis on see tasuta (siiski visiiditasu tuleb maksta) ja järjekord on ehk 1 kuu või natuke rohkem. Kui tahate vastuvõtule kohe saada, siis pole perearsti saatekirja vaja ja saab järgmisel kolmapäeval.