Sulgurlihase pidamatus 15.05.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on sama mure, mis ühel varem kirjutanul. Nimelt ei suuda tihtipeale kinni hoida kõhugaase. Minul aga kaasneb gaaside väljutamisel tihtipeale ka roojapidamatus. Ebameeldivused algasid peale sünnitust. Pärast sünnitust hakkasin kohe tegema ka vaagnapõhjalihaste tugendamise harjutusi. Nüüdseks on sünnitusest möödas mõned kuud üle aasta ning olukord pole paranenud.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma proktoloogi poole. Sellised spetsialistid on olemas Lääne Tallinna keskhaiglas. Kirja teel Teid kahjuks rohkem aidata ei oska.