Õla opp 19.03.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Oli parema õla opp 10 päeva tagasi, kuna käis liigesest välja. Sooviks teada, millal võiks hakata mingeid harjutusi tegema, kuna füsioterapeudi juurde minna pole võimalik. Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu spetsiifilise ortopeedilise probleemiga (mina olen üldkirurg) ja tuleks küsida Teid opereerinud arstilt. See oleneb suuresti ka sellest, mida tehti ja kuidas tehti.