Jala sisekülje valu 28.02.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Probleem selline, et vasaku jala sisekülg valutab. Mitte alati, kõndida saab, aga jooksmine ja muu füüsiline tegevus paneb jala valutama. Tehtud on röntgen, luumurdu ei ole, 1. astme lampjalgsus, 134 kraadi. Probleem esineb juba pikemat aega (3-4kuud) ja kerkib ikka ja jälle esile kui anda jalale koormust.
Milles võib olla probleem ja milline võiks olla ravi?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Olen üldkirurg ja ortoppedilistes küsimustes ei pea end kompetentseks. Soovitan pöörduda ortopeedi vastuvõtule.