Valu pärasooles 06.02.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olen mures, kuna juba kolmandat nädalat on pärasooles kibe valu ja eriti valus on raskemat häda tehes. Millise arsti juurde ma peaksin pöörduma, kes konkreetselt sellega tegeleb?
Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pöörduma peaksite kõigepealt perearstile, kes siis läbivaatuse järel suunab Teid vajadusel (üld)kirurgile. Otse kirurgile pöördudes tuleb Teil nii visiidi kui ravi eest endal tasuda