Õla ebakorrektne liikumine 04.01.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tegemist on nn. winged scapulaga, nii palju kui selgub Wikipedia lugemisel, siis on selle raviks mitmeid moode, kuid kahjuks on läbikukkunud. Minu küsimuseks oleks, mis võimalused on operatsiooniga leevendada või parandada antud olukord?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küsimus väga spetsiifiline ja kuulub ortopeedia valdkonda - üldkirurgina teemat kahjuks ei valda.