Püstitõusmisel tekkiv valu jalgades 31.05.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Viimased kaks päeva on jalgades väga imelik valu. Ja see esineb just püsti tõustes. Algab ülevalt ja nagu valguks alla.. ja siis käimise jms toimingute käigus ei ole midagi erilist tunda. Kui istun jälle nt 10 min ja tõusen - on tunda jälle ebameeldivat valu valgumas ülevalt alla jalgades. Ei tähelda ka seda, et oleks kuidagi endale liiga teinud viimastel päevadel.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvestades Teie vanust ja kirjeldatud kaebusi, ei oska ühegi kirurgilise haigusega seda seostada. Pigem võiks tegu olla neuroloogilise või terapeutilise probleemiga.