Kuiv suu ja kibe maitse 10.03.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Eelmisel nädalal tekkis uuesti mul maohaav. Sattusin sellega haiglasse ja tehti korda. Mulle määrati Somac40mg ja kuna leiti helikobakter, siis ka selle ravi. Nüüd aga on juba umbes 4 päeva suu kuivanud ja täna lisandus sellele ka kibe maitse. Sooviks teada, millest see on tingitud?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See võib olla tingitud ravimitest, mida hakkasite haavandi raviks võtma.