Munandi vajumine pärast songa operatsiooni 28.12.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Üks küsimus veel selle kohta. Kui munandi tõsturlihas on eemaldatud, siis kuidas on see võimalik, et hommikuti ja peale trenni on munand täiesti korralik, mõlemad ilusti üleval ja "kott" vormis ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt on tõsturlihas osaliselt alles ja sellest ka osaline funktsiooni säilumine.