vastuvõtust 18.03.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

TERVIST .dr.Tepp sooviksin tulla Teie vastuvõtule aga järjekorrad on vist tohutult pikad ja kas peab tulema selleks Mustamäe Haiglasse registratuuri või peab olema mingi saatekiri,olen olnud Teie osakonna haige mitmel korral ja mind vaevavad jälle probleemid kõhuga ja seljaga.Terviseid , S

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Järjekord on mitte üle kuu. Helistage 6171135 ja reserveerige aeg. Saatekiri on vajalik, vastasel korral peate lisaks visiiditasule (50 EEK-i) oma visiidi eest maksma ise.