Sabaluu 18.02.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
selline mure:
minu sabaluu on väga väljaulatuv. Varem oli ebamugavustunne ainult kõva pinna n. põranda peal selili olles, kuid nüüd viimastel kuudel on asi hulluks läinud ja istumine on juba väga valus.
Kas on mõeldav kirurgiline sekkumine ja kas haigekassa toetaks seda?
Tänud ette!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

On mõeldav ja haigekassa kindlustuse olemasolul ka nende poolt kaetav.