noore naise melanoom 12.12.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Lugedes 26.a naise(võibolla isegi sünnitamata),muretsemist kunstjume pärast peale ülitõsist kasvajat ning teadmatust,et päike ja solaarium on tõesti väga suured riskitegurid ka edaspidi.Isegi kui jõuti varakult lõigata(loodan väga),olen imestunud,kui madal on meie terviseteadvus.
Seda ka kahjuks kahjuks seksuaalkäitumises.Aga see on hoopis teine teema.
Armsad inimesed,jälgige aeg-ajalt oma sünnimärke ning nahamuutusi.Mängin nüüd siin ise arst,vabandused doktori ees!Lihtsalt teema läks hinge valusalt.
Sandra

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Igati nõus Teiega.