keisrilõike arm 29.05.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
mul oli u 1,5a tagasi keisrilõige, u 10cm arm on alakõhul horisontaalselt. nüüd avastasin aga et armi keskel on armi katsudes tunda nagu mingit väikest muna (d 1cm). Mis see olla võib?
Ettetänades,
rita

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla armisonga või õmblusmaterjali ümber tekkinud granuloomiga. Et midagi kindlamat väita, peaks armi nägema/katsuma.