rippuv kõht , põll 18.12.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

olen 54,a naine ja mul on probleem välja veninud kõhu nahaga , aasta tagasi oli mul kõva ülekaal 30,kg. , nüüd on 20, kg. läinud kuid kõht ripub väga koledasti ja suvel ei saa üldse olla sest põlle alune on pidevalt haudunud , küsimus selline , kas mind saaks aidata ainult ilukirurgia või võib pöörduda ka oma perearsti kaudu kirurgi poole ja kas sellist probleemi haigekassa ei kompenseeri

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võite pöörduda ka perearsti poole. Meditsiinilistel näidustustel tuleb kõne alla operatsioon ka haigekassa poolt kompenseerituna.