sapipõieoperatsioonijärgne periood 04.12.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Möödunud aasta jõulude paiku opereerisite mul sapipõie. Mõni aeg hiljem märkasin, et umbes mao kõrgusel on tekkinud selline suure muna kujuline moodustis. Nüüd on aeg-ajalt teravad valud rinnaku all- kord paremal pool, mõnikord ka vasakul pool. Vahel on tunne, nagu kõht oleks gaase täis. Riiete värvlid suruvad peale, olgugi, et kehakaalu tõusu pole. Olen püüdnud seda ka kohalikele arstidele rääkida, kuid mulle on öeldud, et see pole midagi või et see võib olla liidetest.Mida arvata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitan tulla vastuvõtule, eelregistreerimine telef. 6171135. Tegu võib olla armisongaga.