veelkord sissekasvanud varbaküüntest 31.08.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Küsisin Teilt laseriga küünenurkade eemaldamise kohta. Tänan vastuse eest. Sooviksin veel teada, et kas võiksin tulla Teie juurde konsultatsioonile, kui mul on perearsti saatekiri või pean pöörduma ainult polikliiniku kirugi poole? Võib-olla piisaks nurkade mitte terve küüne eemaldamisest? Mulle pole tähtis, et laseriga, lihtsalt Vitakliinikus oldi nõus laseriga nurgad ära võtma. Aga kui Te leiate, et on vajalik eemaldada terve küüs, siis tuleb see lihtsalt ära kannatada.

Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võite tulla. Eelnevalt palun registreerida telefnil 6171135.