mügarik naha all 06.05.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,
avastasin endalt naha alt mügariku, mis on ka valulik. Asub ta üsna ebamugavas kohas, anuse piirkonnas. Kus oleks võimalik antud asja lasta üle vaadata ja kontrollida.

Ette tänades,
M

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

On võimalik, kui pöördute perearsti vastuvõtule. Kui tema peab vajalikuks, siis ta suunab Teid kirurgi juurde. Meie haiglas kirurgi vastuvõtule registreerimine telefonil 6171135. Kui soovite perearsti vahele jätta, tuleb visiit endal kinni maksta, eelregistreerimine ikkagi vajalik.