söögitoru atreesia 02.04.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

minu lapsel on söögitoru atreesia kas on sellist oppi kevadel teha ta tahavad siirdada peensoolest juppi või tasuks hoodata

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arvan, et peaksite järgima soovitusi, mida lastekirurg Teile pakub. Tegu on küllalt haruldase haigusega ja sellega tegelevad Eestis väga kogenenud lastekirurgid, kes kindlasti on kompetentsemad selles küsimuses kui mina.