mure 08.01.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul oleks selline küsimus, et kas oskate öelda, mis võiks olla põhjuseks teravale valule, mis pressib pärakule peale, seda nii istudes, hüpates, kui ka sügavalt hingates ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Hemorroidaaltromboos, anaalfisuur, paraproktiit aga ka kasvaja tuleb kõne alla. Ainult läbivaatus ja võimalik et ka lisauuringud saavad öelda kindla põhjuse.