operatsioonijärgne taastumine 30.11.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Lähedasel inimesel oli raske operatsioon, millega kaasnes ka pikk narkoos. Peale toibumist on inimesel silmavaade hoopis teine, võõras ja hirmunud. Kas tegemist on mööduva nähtusega või tuleks hakata mõtlema narkoosist tingitud kahjustusele? Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oleneb kui kaua aega pärast operatsiooni Teie poolt kirjeldatud muutused esinesid. Kohe peale ärkamist on selline seisund loomulik, nädala- paari pärast peaks selline asi küll juba möödunud olema.