veenilaiendid jalal 29.08.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on vasakul jalal tumedad veenid, veel ei kobruta ja ei valuta ka. Olen määrinud Leoton 1000 geeli, kui varem geel jahutas siis peale viimast määrimist hakkas jalg suurema veeni kohalt kuumendama. Peale seda on varbad ka külmad ja reis valutab.Olen jalga ka perearstile näidanud aga ta arvas, et ei ole hullu midagi. Soovitas liikuda ja geeliga määrida. Kas peaksin pöörduma uuesti arsti poole või proovima mõnda muud ravimit? Olen 22a naine ja minu vanaemal ja emal on ka veenilaiendid. (Emal on ära opereeritud)Peale sünnitust tekkis mul veenilaiend ka pärakus, käisin kirurgil ja ta arvas, et pole vaja opereerida.
Ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirja teel ei oska midagi soovitada. Peaksite siiski kirurgile näitama.