operatsioon hemarroidide eemaldamiseks 17.08.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Sooviks teada kaua võtab orienteeruvalt aega kodune ravi ja operatsioonist taastumine peale hemarroidide operatsiooni ehk siis kui kaua peab operatsioonijärgselt sinisel lehel viibima. Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oleneb, millist metoodikat operatsioonil kasutada ja millist tööd Te teete, samuti oleneb see Teie organismist - valu taluvus, haiguse staadium, paranemisprotsessi kiirus, jne. 1 nädal oleks minimaalne aeg ja 1 kuuga peaks igal juhul hakkama saama.