kõõlus 15.08.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere,

Oli umbes 10 aastat tagasi väike õnnetus, kus käele sõrmrde kohale tekkis haav, mille pärast kokkuõmblemist ei liigu väikese näpu kõige madalm (käe poolne) liiges. Käsin mõni aasta tagasi kätt näitams ja mulle öeldi, et on võimalik käsi korda teha, kuid nüüd ma ei mäleta enam selle arst nime.
Oskate võib-olla soovitada arsti, kes saaks sellega kõige paremini hakkama?

Ette Tänades,
marek

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Eestis on 2 spetsialisti, keda dateeritakse kui käekirurge. Üks on dr. Heiman Põhja Eesti Regionaalhaiglas ja teine Tartu Ülikooli kliinikumis dr. Metsa. Arvan, et nemad on selles küsimuses kõige kompetentsemad.