tsüst 28.05.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere.jaanuari kuus opereeriti tsüst pöidla liigese pealt.see oli valulik ja kasvanud üsna suureks.olin sinisel lehel 3 nädalat,sest töö on füüsiline ja kätt liigutada oli valulik.kuid 1,5 kuu pärast oli see tsüst taas kasvanud sama suureks kui enne ja praegu on isegi valus kui miski vastu puutub.ise olen 51,aastane naisterahvas.mida teha,et sellest lahti saada?kas see üldse on tsüst?palun aidake.elan lõuna-eestis ja sealsed kirurgid selles maakonnas ei ole piisavalt pädevad.aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pole päris minu eriala. Soovitaksin Teil pöörduda Tartu Ülikooli Kliinikumi ortopeedi konsultatsioonile kui oma maakonna arstidelt abi ei saa.