gangliani eemaldamine laseriga 12.04.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on käe kolmandal sõrmel "ganglian dig. III manus sin" , mille eemaldamist tahetakse teha lõikusega. Aastaid tagasi eemaldati sama kõõlusesong laserraviga (~10 seanssi ja need lõhustati ära ilma kätt lõhki lõikamata). Soovin teada, kas sellist laserravi Tallinnas kas tasulises või tasuta kliinikus teostatakse?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ausalt öeldes ei tea. Soovitan pöörduda firmasse "Vitaclinica" - asub Tartu maantee ja Liivalaia tänava ristmikul (Stockmani kaubamaja kõrval). Selles firmas ilmselt parim meditsiiniliste laserite valik Eestis.