Valu sõrmes 26.03.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kaks kuud tagasi kukkusin suusatades.Järgmine päev oli parema käe keskmine sõrm täiesti paistes ja liigutada üldse ei saanud.Hiljem paistetus alanes, kuid mitte täielikult.Arvasin, et tegu on nihestusega ja arsti juurde ei pöördunud.Füüsilist tööd tehes ja külmas mu sõrm endiselt valutab.Kas tõesti oli tegu luumurruga ja kuhu nüüd pöörduda, kas traumapunkti?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võis olla luumurruga. Väga palju 2 kuud hiljem sõrmega enam ette võtta ei ole. Kui siiski teeb häda, võiksite näidata ortopeedile. Saate vähemalt selgeks, mida asjast oodata.