valulik keel 16.03.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul oleks vaja teile oma probleemist rääkida, mis algas nädal aega tagasi. Mu keelele ilmus järsku mingisugune kõva tükk. Ta pole keele peal vaid keele sees. Ja ära pole läinus vaid muutub iga päevaga aina valulikumaks. tahaksin teie arvamust sest mu söömine muutub varsti päris võimatuks.
üks 36 a. murelik naisterahvas

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei ole kompetentne selles küsimuses. Peaksite pöörduma nõo- ja lõualuu kirurgi vastuvõtule.