ebastabiilsus 03.02.06 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere!
Kas põlveliigese ebastabiilsus on ka ravitav? korduvalt lõigatud põlv endiselt ebastabiilne. Lihased on tugevad ja jõud on teise jalaga võrdne tänu füsioteraapiale, aga esineb põlve alt minekuid ja eriti praegu libedaga! kasutan ka ortoosi!

Tänan!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ebastabiilsus on tingitud tavaliselt sidemete vigastusest. Vigastatud sidemed ei taastu, neid on võimalik vaid operatiivsel teel taastada. Peaksite pöörduma nende küsimustega Teid opereerinud ortopeedi poole.