pidamatus 10.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

12 a tagasi oli tangisünnitus peale seda on pärasoole pidamatus kui kaka häda on peab kohe minema 2a tagasi oli svinkteri plastika [õmblused pandi peale peale seda läks natuke paremaks nüüd on jälle probleem arst ütles et õmblused on korras kas sellega grupi peale ei saa mida peaks tegema et paramaks läheks probleem on suur iga päev käin wc 2-3 korda iga kord suure jooksuga

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võimalikud Teie probleemi lahenduseks oleksid: 1) uuesti proovida teha sfinkeri plastikat 2) paigaldada kunstlik sfinkteri protees (maksab palju, õnnestumise % umbes 50 3) sool tuua kõhu peale, kuhu saab kleepida koti.
Peaksite nõu pidama arstiga, kes Teile sfinkteri plastika tegi.