songa opi järel tekkis muhk tema kõrvale 08.11.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

mul opereeriti song umbes kuu aega tagasi. armi kõrvale tekkis juba siis kõrgem koht, nagu paistes oleks. arvasin siis et see on normaalne asi, et armiga paralleelselt läheb kõrgem muhk, esialgu. nüüd on juba kuu aega möödas ja see muhk on ikka veel seal. kas see on normaalne ja läheb ise ära? millest see on? või peaksin end lõiganud arstile näitama minema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Songa arm võib must piirkonnast kõrgem olla mõni kuu. Hiljem peaks kõik normaliseeruma. Kui häda ei tee, pole põhjust muretseda.