Köhuvalud 06.10.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.Minu mees kurdab juba päevi köhuvalusi.Eriti peale söömist nagu läheks köht kaase täis aga välja ei tule miskit.Hommikul peale ärkamist pole miskit viga aga natukese aja möödudes tunneb jälle valusid.Kas on ka vöimalik,et lihtsalt söömise ja elukomme on süüdi?Mees on natuke ülekaaluline,suitsetab ja joop iga päev liitri kohvi.Juurvilju ei armasta üldse,vahest harva aind sööb pirne vöi öunu.Muidu aind liha armastab ja nagu ikka ,on ka palju rasvast toitu päevakorras ning magusat.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kindlasti ebatervislikud toitumisharjumused võivad olla Teie abikaasa hädades süüdi, kuid nii või teisiti pole see normaalne. Millest sellised kõhuvalud temal on, saab öelda aga alles peale arsti poole pöördumist ja uuringute tegemist.