trauma 29.09.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, olen 50 ja üle kuu aja tagasi sain trauma käele-nimelt kukkus kapp kõrgemalt peale, sain käe ette pannes hoobi küünarnukile. Veidi oli marraskil, haavake paranes,koorik tuli peale. 3 nädalat hiljem alles hakkas sama küünarnukk tundma andma end. Paistes pole, aga kusagilt seest on valulik ja raskusi ei saa tõsta, kui kõverdan kätt, on kergelt valulik. Kas on võimalik, et tuli mingi mõra sisse? Kas peaks minema röntgeni pilti tegema? Olen määrinud salvidega-ei aita küll. Kas võib ise üle minna? Missugust ravi peaks tegema?
Ette tänades:
Malle

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Arsti juurde minek ja vajadusel ka rö-pildi tegemine oleks mõistlik. Selle järgi saaks siis edasi otsustada, mida vaja teha.