mis see on? 08.09.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Umbes kolm aastat tagasi kukkusin kodus ja jalg oli väga valus, sellega seoses läksin kohe vastuvõttu ja tehti röntgen, midagi jalal viga ei olnud, aga avastati jalasäärel luu tihenenud osa. Paluti umes aasta pärast tagsi tulla, aga ma pole siiani läinud.
Kas Te oskate öelda, mida see luu tihenenud osa õieti tähendab? Ja kas ma peaksin ikkagi tagasi minema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Seda, mis see luu tihenenud osa on, ma ilma pilti nägemata arvata ei oska. Kui Teid pilti näinud arst palus siiski tagasi tulla, oli tal selleks siiski piisavalt põhjust ja Te peaksite minema.