kas nabasong? 28.06.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kirja teel on seda raske kirjeldada sest kõige õigem oleks ikka tohtriga konsulteerida..., aga siiski küsin
Nimelt avastasin, et nabaaugus on tumehalli värvi kõva köndimoodi moodustis tekkinud.Valu ta ei tee ja kõhuli saab vabalt magada aga lihtsalt häirib, et kole on kui näiteks rannas pikali olles päevitada... nagu täis söönud puuk oleks nabaaugus.
Kas on põhjust muretsemiseks songa pärast? Ei teagi millal ta täpselt tekkis, aga enne rasedust mul seda ei olnud. Rasedusest möödas hulk aega - 11 aastat.
Plaanin varsti beebiootele jääda ja seepärast olen pisut murelik..
Ootan vastust
Ette tänades

Maarja

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vastus on lühike - tulge näitama.