Kas pimesool või midagi kergemat? 25.06.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Lugesin küll teisi küsimusi samal teemal,aga vastust ei saanud. Eile õhtul tekkisid valud paremal küljel naba-ja puusa piirkonnas ning seljataga( samuti puusa juures) , rohkem võibolla isegi seljataga. Käia on ka päris halb. Samuti on ka väga suur vajadus wc järgi kuigi minnes ma tean, et mitte midagi ei tule aga tunne on alati,et pean minema. kuskil tunni aja jooksul 5 korda. Sellinne asi on suht tüütu ja kas ma peaksin pöörduma arsti poole,sest kui on pimesool, siis võib ju hullusti minna ?!
Tüdruk 15.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Võiksite tõesti arsti poole pöörduda. Te ei täpsustanud, kas WC vajadus on urineerimine või roojamine - esimesel juhul võiks kahtlustada rohkem kuseteede haigust.