jämesoole ümbruses paistes ja valutab 06.06.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, selline küsimus, 6 aastat tagasi opereeriti jämesooles komu, nüüd on aga välispidiselt löönud paiste ja valutab nagu mingi muna oleks. Mis see võiks olla ja kas see on kuidagi selle sama asjaga seotud?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Jämesool on väga lai mõiste. Kui mõtlete pärasoolt, võib tegu olla hemorroidi retsidiiviga.