ei tea täpselt,mis see on... 19.05.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

kuid äkkist oskate aidata...asi selles,et isal on jalad paistes ja pealt nagu mädanevad...kuhugi vastu läheb tekib kohe haav ja need veritsevad...kuidas neid ravida?jalad lähevad lillaks nagu ja on puupakkud nagu all...mida soovitaksite,kuhu või kelle poole pöörduda?ei ,tahaks,et nagu 49.a jalad maha võetaks...kas on mingit ravi võimalust või operatsiooni,et need haavad ära lõigata või mis?isa käis küll arsti juures ning sealt öeldi,et pole nagu suurt midagi teha...ALATI saab midagi teha!ning leian,et arstide kohustus on abivajatele anda abi mitte...vabandan väga,see ei käinud Teie kohta,kuid lihtsalt tänapäeval arstid käituvad patsientidega inetult...
kas TE oskate mingit nõu siis anda?jään vastust ootma

Lugupidamisega,tinxu

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie jutu järgi on mul tõesti väga raske midagi arvata. Kas tegu on suhkruhaiguse, südamepuudulikkuse või veresoontehaigusega. Erinevatel juhtudel on ravi ja ka prognoos erinev. Püüan aidata kui tulete minu vastuvõtule, lubada et terveks teen ei julge.