Veritsus pärakus 07.03.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Küsimus, et kus ja millisel arstil tuleks ennast kontrollida lasta, et teada saada, mis täpselt viga on. Nimelt kui tagumikku pühkida peale hädal käimist siis vahel on paber natuke verine. Ehk saaks kuskilt abi. Kas peab ka perearstilt saatekirja enne võtma?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Probleem kuulub kirurgi (veel täpsemalt proktoloogi) kompetentsi. Tegemist võib olla hemorroididega. Saatekiri perearstilt on vajalik, vastasel korral peate visiidi eest ise maksma.