õmblus 26.02.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul tehti 23.02.2005 4 õmblust ja ma sain aja perearstile alles 03.03.2005.haav on randme peal...siis kuidas ma peaksin haava ravima ja kas peaxin mingeid salve peale panema või piisab lihtsalt sideme peal hoidmisest.Sest kui ma perearstile lähen on juba 9 päev ja siis peaks hakkama juba niite välja võtma.Mida peaksin tegema?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui Teile õmmblemise ajal mingeid korraldusi ravi suhtes ei antud, siis polegi midagi vaja teha - paranemiseks on vaja vaid aega. Piisab vaid sideme peal hoidmisest.