kurgulaes valus mühk 21.02.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Millest võiks olla tingitud, katsudes keelega või sõrmega, kurgu laes valuline pun või mügarik? Kuhu sellega pöörduda, kas võib olla tegemist kasvajaga?
Ise olen 30 a enamjaolt tervislike eluviisidega mees.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegemist mingi kasvajaga, kõne alla tuleb ka mingi põletik. Pöörduda soovitaksin näo- ja lõualuu kirurgile - sellised on Põhja Eesti Regionaalhaiglas ja Tartu Ülikooli Kliinikumis.