nukid jalgadel 10.02.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

olen 28 aastane naine ja mind teevad murelikuks nukid jalgadel. Pärast pikka kõndimist või kõrgete kontsade kandmist annavad need tunda ja on valulikud. Ühel jalal eriti. Tean, et neid ka opereeritakse, aga olen kuulnud sellest hirmsaid lugusid. Kas haigekassa ka toteerib sellist operatsiooni, palju see võib maksta?
Ette tänades.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Haigekassa liikmetele on selline operatsioon tasuta. Operatsiooni hind oleneb sellest, millist operatsioonimeetodit kasutatakse.