kannikas 24.01.05 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere
mure järgmine, juba pikemat aega olen oma kannikate vähel tundnud mingit nn tükki. asub see parema kannika pool siiski, on ca 2 mm lai ja 2 cm pikk - ehk kitsas ja piklik nn. riba / tükike. valus ega miskit pole, justkui oleks miski vana haav, aga seda see ei saa olla, on käega tuntav ja silmaga nähtav . on põhjust muretsemiseks ??

ise olen 25a noormees
aitäh

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Soovitaksin siiski arstile näidata. Ainult kirjelduse järgi siiski diagnoosida ei saa.